Zapowiedź 1. kolejki ligi portugalskiej

Podziel się tym artykułem

W sobotę Sporting Lizbona przyjmie na swoim boisku Gil Vicente. Każdy wynik inny niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką.

Także w sobotę odbędzie się chyba najciekawszy pojedynek tej kolejki czyli spotkanie dwóch drużyn, które zobaczymy w Europejskich Pucharach: obecnego mistrza kraju FC Porto ze Sportingiem Braga. Mecze tych drużyn zawsze są interesujące.

Inauguracyjną kolejkę zakończy poniedziałkowy pojedynek drużyn, które nie zdziałały zbyt wiele w ostatnim sezonie, tj. Portimonense i Paços de Ferreira.

Poniżej znajdziecie listę wszystkich meczów tej kolejki.


Na początek chcielibyśmy Wam zaproponować zabawę w typowanie wyników meczów ligi portugalskiej a także meczów w, miejmy nadzieję, licznych spotkaniach w europejskich pucharach. Zasady są proste: należy podać wynik meczu przed jego rozpoczęciem. Odgadnięcie dokładnego wyniku warte jest 3 pkt., wyniku, w którym będzie się zgadzać zwycięzca bądź wynik remisowy to 1 pkt. 2 pkt. można zdobyć za odgadnięcie zwycięzcy meczu i prawidłowe podanie liczby bramek zdobytych przez dowolną z drużyn.

W tej kolejce proszę wysyłać typy na adres email podany w stopce strony. Jak najszybciej zautomatyzujemy naszą zabawę. Po zalogowaniu będziecie mogli samodzielnie wpisywać wyniki.

W konkursie przewidziane są nagrody na zakończenie sezonu! Udział nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań ani kosztów, jest całkowicie darmowy i ma służyć wyłącznie zabawie.

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!